Jdi na obsah Jdi na menu
 

Konohagakure no sato-SKRYTÁ LISTOVÁ VESNICE
Všem fandům NARUTA nejspýš nejpopulárnější vesnice/země,jelikož z ní pochází vetěina ninjů vyskytujících se v NARUTOVI.Těmito postavami jsou např.:Kakashi Hatake,Naruto,Sasuke a Sakura. Uzumaki.Tato vesnice se nachází někde na území Ohnivé Země(viz.mapa).Listová vesnice má svého kageho.Kage Listové vesnice se nazývá hokage,Tsunade.Vesnice má Bijuu Kyuubi.


 

Sunagakure no sato-SKRYTÁ PÍSEČNÁ VESNICE
Skrytá Písečná vesnice patří k nejsilnějším vesnicím.Pochází z ní například Gaara.Naleznete ji v Zemi Větru(viz.mapa).Jak již jsem se zmiňoval v podstraně hodnosti Kage skryté Písečné se nazývá Kazekage a aktuálně jím je Pátý Kazekage Gaara.Vesnice má Bijuu Shukaku.


 

Otogakure No Sato-SKRYTÁ ZVUKOVÁ VESNICE
Skrytá Zvuková vesnice sousedí s Ohnivou zemí(viz.mapa).Tuto vesnici vede známý Orochimaru.Z vesnice dále pochází například Kabuto a Zaku.


 

Kirigakure no sato-SKRYTÁ MLŽNÁ VESNICE
Skrytou Mlžnou vesnici můžete nalézt v Zemi Vody(viz.mapa).Tato vesnice má také svého Kage.Nazívá se Mizukage.Z této vesnice jsou nejznámější postavi Zabuza,Kisame a Haku.

Skrytou Mračnou vesnici můžete nalézt v Zemi Světla(viz.mapa).Kage zde nese název Raikage.Mají tu Bijuu Nibi.


 

Amegakure no sato-SKRYTÁ DEŠŤOVÁ VESNICE
Z této vesnice mnoho ninjů není.Proč tomu tak je je na dlouhé vyprávění.Vůdce se nenazývá Kage.Jedním z ninjů z této vesnice je Rokushou Aoi.


 

Iwagakure no sato-SKRYTÁ KAMENNÁ VESNICE
Skrytou Kamennou vesnici naleznete v Zemi,takže na severo západě mapy,kterou máte kdispozici(viz.nahoře).Tsuchikage to jest název Kageho této vesnice.Ptáte se kdo z této vesnice pochází?Je to například Kamizuru klan.


 

Takigakure no Sato-SKRYTÁ VODOPÁDOVÁ VESNICE
Vůdcem Skryté Vodopádové je Shibuku.Z této vesnice možná znáte Kakuzuho a Suien.


 

Kusagakure No Sato-SKRYTÁ TRAVNATÁ VESNICE
Travnatou vesnici najdete poblíž Ohnivé Země.Tato vesnice nemá název pro svého kageho.

Znaky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář